Par mani

Sveiki!

Esmu Signe Munkevica. Man ir 36 gadi, vīrs, divi bērni, suns un divi kaķi, ak, un zivtiņas akvārijā. Lai gan esmu izmācījusies par veterinārārstu, visvairāk mani tomēr interesē pati dzīve, tā plašākā redzējumā. Tā kā pati jau no agras bērnības esmu cīnījusies ar dažādām veselības problēmām, samērā agri sāku interesēties par slimību emocionālajiem cēloņiem. Ik pa laikam jūtu, ka veselības problēmas arī pēdējos 15 gados ir pie manis nākušas, lai es turpinātu pētīt dzīvi un attīstītu savu izpratni par likumsakarībām. Esmu izskraidījusies pa dažādām vietām un pie dažādiem speciālistiem, lai meklētu atbildes. Es arvien turpinu tās meklēt, jo, kur parādās viena atbilde, tur parādās arvien jauni jautājumi. Viens, ko es esmu sapratusi pašā pamatā – man ir jātīra nost visi tie uzslāņojumi, ar kuriem es gan šajā, gan iepriekšējā sava dvēseles ceļā esmu apaugusi. Šie uzslāņojumi ir atdalījuši mani no sevis pašas. Es ticu, ka pienāk tas kritiskais punkts, kad mēs esam kļuvuši tik tīri no visa liekā, ka varam pārkārtoties uz dzīves baudīšanu, dalīšanos mīlestībā/radošumā/priekā un sadarbību. Tas ir tas mirklis, kad mēs ēdam patiesi to, kas mūsu ķermenim palīdz; mēs esam atbrīvojuši sevi no vainas, kauna, bailēm un dusmām; mēs mīlam katru mūsu ikdienas radīšanas soli. Būšu godīga – līdz tam vēl neesmu nonākusi, bet esmu ceļā.

Es izveidoju šo blogu, lai dalītos sajūtās, atziņās un piedzīvojumos. Bija brīdis manā dzīvē, kad katru dienu, kā lapiņas no koka, manī bira jaunas atklāsmes un tās neatkāpās no manis, kamēr ar tām nedalījos. Sākumā dalījos ar saviem tuvākajiem, bet jutu, ka pasaulē varētu būt vēl kāds cilvēks, kam mana pieredze un manas atklāsmes var noderēt. Tāpēc lēnām spēru soli pretī pasaulei un sāku dalīties rakstiski. Vienmēr ir prieks, ja, manis rakstītais, kādam noder vai liek aizdomāties. Manī pašā vienmēr iestājas miers un prieks, ka esmu ļāvusi sev dalīties.

Es savos ierakstos pārsvarā dalos ar savas dzīves pieredzēm, jo teorijas un likumus mans prāts neņem pretī. Arī ar pamācībām cenšos neaizrauties, jo, kā gan es varu zināt, ko tieši Tev vajag?

Ja gribi mani satikt uz sarunu, tad varu piedāvāt mūsu sarunu pavadīt Laika Līniju dziedināšanas ietvaros – gan parunāsimies, gan palīdzēsim Tev atbrīvoties no kāda uzslāņojuma, kas vēl neļauj dzīvē iet, priekā lecot.

Uz tikšanos gan ierakstos, gan individuālās dziedināšanas reizēs. Esmu sastopama Facebook (projekts – dzīve), Telegram (projekts – dzīve) un pieraksti uz laika līniju dziedināšanas meditāciju šeit.

Ar saulīti sirdī,
Signe

2 komentāri

  1. Labdien,
    Rakstu Jums vairumtirdzniecības bāze Latvijas Grāmata ar mazumtirdzniecības veikalu tīklu Globuss vārdā.
    Mūsu klienti interesējas par Jūsu izdoto grāmatu – Signe, bezizejas nav!

    Paldies
    Gaidīsu no Jums ziņu par sadarbības iespējām!

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *