Laika līniju dziedināšana jeb dziedini sevi pats, es palīdzēšu!

Laika līniju dziedināšanas tehnika nav kāda unikāla metode, ar kuru vienā vai divos seansos kāds no malas var atrisināt visu to gūzmu ar jautājumiem, kas Tavā dzīvē Tevi neapmierina.

Laika līniju dziedināšana ir metode, kas var atbalstīt un palīdzēt Tev dziedināt PAŠAM savus iestrēgumus, skumjas, bailes un bēdas. Es varu būt tikai kā palīgs. Kā vieta un telpa, kur atnākt, justies droši. Es varu būt tikai kā pavadonis šajā ceļā. Es parādīšu kā iet, kur doties, lai Tu varētu pats atrast savas pazudušās daļiņas. Viena sesija neatrisinās visu, kas Tevi Tavā dzīvē neapmierina. Soli pa solim mēs varam atgriezties un mazināt satraukumu, domas un maldīgās programmas, kas Tevī dzīvo, ielaižot Tavā dzīvē vairāk vietas priekam, tīrībai un mīlestībai.

Ja runājam par mani, es nesēdēju dīvānā un aiz gara laika neizdomāju, kā labāk pelnīt naudu. Es meklēju pati sevi un piemeklēju visas tās prakses un veidus, kas varētu man atgriezt manu veselību, dzīvesprieku un enerģiju. Pa ceļam es biju nolobījusi tik daudz kārtu, ka enerģija sāka sprāgt pa vīlēm ārā – vajadzēja atrast veidu, kā to harmoniski un produktīvi lietot savā dzīvē. Tad es satiku laika līniju dziedināšanas metodi. Tā man palīdz sakoncentrēt to spēku, kas caur mani plūst. Tā man palīdz dalīties ar to gaismu, kas caur mani plūst. Šī metode palīdz man turpināt lobīt pašai savas vecās kārtas un uzslāņojumus nost, lai es pēc iespējas nonāktu pie savas arvien labākās, sirsnīgākās un tīrākās versijas.

Pēc kārtējās apmācību sesijas, atkal esmu mazliet vairāk nopulēta un gatava atkal turpināt atbalstīt tos, kuriem tas šobrīd visvairāk ir nepieciešams.

Ja jūti vēlmi izmēģināt pienākt Tuvāk sev pašam, raksti man personīgi, vai piesakies šeit:
https://www.cognitoforms.com/Projektsdzivelv/ProjektsDzīveLaikaLīnijuDziedināšanasMeditācija

Ar saulīti sirdī,

Signe ❤

Publicēts
Kategorizēts kā Dzīve

Autors: Signe

Kas esmu? Vēl nezinu, vēl meklēju. Domās - maziņa, kodoliņš saka, ka liela. Kam noticu, tā arī esmu. Tāpēc arī šis projektiņš, lai saprastu, kam ticēt.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *