Laika līniju dziedināšana

Laika līniju dziedināšana ir lieliska metode, jo ļauj palīdzēt ne tikai citiem, bet arī pašam sev. To arī klientiem pēc meditācijas saku: ja atceries kādu skumju notikumu, kas saistās ar smagām emocijām, uzsmaidi savam pagātnes Es un ieliec to gaismiņā, kā mēs jau to nupat izdarījām meditācijas laikā.

Vakar gāju skriet un bija grūti skriet. Jau ar pirmajiem soļiem nāca smagums un grūtums. Ziniet, ir tādas reizes, kad elpo un jūti, ka izelpa ir viegla un dzidra un ir tās reizes, kad migla un purvs nāk laukā.. Vakar nāca purvs. Pirmā doma, ka jāiet mājās – ko tur daudz mocīties? Bet, tad es lūdzu atnākt tai emocijai, kas man neļauj doties uz priekšu. Atnāca kauns. Tā es samazināju skriešanas gaitu un lēni cēlu savas pagātnes ainas ar apkaunojošiem notikumiem, ieskatījos tiem acīs un dziedināju. Kauns saslēpies bija tik daudz dažādos notikumos, tik daudz dažādos vecumos. Uz iztēles ekrāniem nāca bilde pēc bildes, ekrāni no tumši pelēkajiem lēnām nomainījās par gaismas pielietām filmiņām. Pēc brīža mani lūpu kaktiņi cēlās uz augšu un prieks lēni mani apņēma līdz izelpa kļuva viegla un dzidra.

Tā mēs strādājam Laika līniju dziedināšanas metodē. Klients sajūt savu traucēkli un meditācijas laikā klienta Augstākais Es/ Augstākā apziņa aizved uz to pagātnes brīdi, kur konkrētā brīdī ir visvairāk nepieciešama dziedināšana. Bieži tās ir bērnības ainiņas, bieži šīs epizodes jau ir zināmas, bet tās tomēr vēl prasās pēc gaismiņas. Reizēm atnāk pilnīgi negaidīti pagātnes notikumi, kuri, mūsuprāt, nevarēja atstāt kādas paliekošas sekas. Reizēm tie ir kādi notikumi iepriekšējās dzīvēs. Šajā metodē man vislabāk patīk, ka nav vairs jāizdzīvo šī pieredze ar visu emociju gammu. Nav vairs jāmeklē vainīgie. Pagātnes ainiņu klients vēro un tā vietā, lai sajustos kā upuris, pats pielej savu pagātnes Es ar mīlestības gaismiņu, paņem izpratni, pieņemšanu un piedošanu. Pēc meditācijas klients atgriežas savās ikdienas gaitās un vēro, kas dzīvē sāk mainīties.

Kauns sāk izšķīst arī manā dzīvē, tāpēc drošu soli un drošu burtu pie burta, es piedāvāju pamēģināt Laika Līniju dziedināšanu manā vadībā. Dod droši ziņu ŠEIT, ja vēlies pamēģināt!

Ar drosmi kabatā un saulīti sirdī,

Signe

 

Publicēts
Kategorizēts kā Dzīve

Autors: Signe

Kas esmu? Vēl nezinu, vēl meklēju. Domās - maziņa, kodoliņš saka, ka liela. Kam noticu, tā arī esmu. Tāpēc arī šis projektiņš, lai saprastu, kam ticēt.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *