Laika līniju dziedināšanas svarīgākais posms: nodoma izteikšana!

photo by Arek R

Sākums laika līniju dziedināšanai ir pats svarīgākais un sākums ir NODOMS! Nodoms un vēlme dziedināt konkrētu problēmu. Daudz spēcīgāk noris viss process, kad klients skaidri ir nodefinējis, kas traucē, kas neļauj doties tālāk. Bieži vien mēs gribam tādu “super” metodi, kur ar vienu burvju mājienu mums atnāks tā īstā laime un patiesība. Bieži vien mēs vienai dziedināšanai esam sagatavojuši visas pamatsfēras, kuras gribam atrisināt. Gribam pārticību, veselību, saticību ģimenē un apgaismību, pie reizes.

Es pati pavisam nesen uz šādiem jautājumiem ieķēros. Mēs paši, šīs metodes praktiķi, savā starpā vadām dziedināšanas, lai varētu uzlabot savas spējas un paši kļūt arvien tīrāki un veselāki. Pāris dienas atpakaļ ar brīnišķīgo Andru bijām norunājušas laiku, kad dziedināsim mani. Un es jūtu, ka sāku mētāties starp to, ko vajadzētu, ko gribētos un to, ko pa īstam vajag. Šķiet, ka tāda lieliska iespēja iedota un tik daudz jau pati ar sevi varu izdarīt, bet, kad ir pavadonis, tad taču jāņem kaut kas tāds dziļš un pamatīgs. Realitātē jau 3. dienu mocījos ar sāpēm rokā. Pie sevis vēl nodomāju, ka varētu taču pati tikt galā ar sāpēm un gan jau tā roka pāries (tas nekas, ka jau gadiem šīs sāpes atkārtojas). Šajā reizē noteikti jāķeras pie tādas pamatīgas dzimtas dziedināšanas, bet tā roka sāpēja tur un toreiz. Tāpēc tomēr ieraudzīju situāciju tādu, kāda tā todien bija un nokoncentrēju visu uzmanību uz roku. Uzliku nodomu: atrast un dziedināt pamatcēloni šīm sāpēm rokā, kas jau gadiem atkārtojas. Meditācija un dziedināšana bija ļoti spēcīga un pamatīgs atslābums rokā iestājās jau pirms meditācijas beigām. Roka pēdējās dienas ir praktiski vesela.

Tāpēc, ja vēlies dziedināties, un pat nav svarīgi, ar kādu metodi – vai tā ir laika līniju dziedināšana vai kāda cita metode – nodefinē konkrētu nodomu. Ja jūti sevī bailes, tad mēģini sākumā sajust, no kā tev ir bail, kādos apstākļos bailes parādās. Varbūt tās nemaz nav bailes saslimt vai nomirt, bet tieši bailes, ka mani nemīlēs, ja nenopelnīšu pietiekoši daudz naudas. Ja jūti ir bail no pārmaiņām, mēģini sajust, kur vēl šādas sajūtas radušās un kāpēc Tu neesi atvērts pārmaiņām? Pēc šādiem iekšējiem meklējumiem, daudz precīzāk nonāksi pie tā, ko tieši gribi dziedināt. Varbūt galu galā jāmeklē cēlonis – kāpēc tā roka jau gadiem sāp?

Protams, šo nodomu pārvērst par vienu vai diviem teikumiem es Tev palīdzēšu, bet ir lieliski, ja kādu laiku jau esi nokoncentrējis uzmanību uz to, kas prasās tikt dziedināts un atlaists. Šādi daudz mērķtiecīgāk tiek virzīta enerģija, ja enerģija tiek savākta un uzmanība virzīta nodoma definēšanai. Atceries – kur uzmanība, tur enerģija!

Tikai pēc nodefinēta nodoma sākas pats dziedināšanas process…

Ar saulīti sirdī,

Signe

p.s. Ja vēlies laika līniju dziedināšanas meditāciju manā vadībā, piesakies ŠEIT!

Publicēts
Kategorizēts kā Dzīve

Autors: Signe

Kas esmu? Vēl nezinu, vēl meklēju. Domās - maziņa, kodoliņš saka, ka liela. Kam noticu, tā arī esmu. Tāpēc arī šis projektiņš, lai saprastu, kam ticēt.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *