Ne visu šai pasaulē var nopirkt par naudu!

Ne visu šai pasaulē var nopirkt par naudu!

Tieši tā es nodomāju pirms daudziem gadiem, kad biju dziļā izmisumā un klusi pie sevis lūdzos pēc kaut vienas, no slimībām, bailēm, trauksmes, brīvas dienas. Es biju pieradusi un pārgurusi no 4 ikdienišķajām sienām, bet tik ļoti no pasaules attālinājusies, ka neticēju savai noderībai jebkur ārpus. Es turpināju iet tikai arvien vairāk iekšpus un arvien nogriežot kontaktus ar ārpasauli.

Līdz es biju satikusi sevi klusumā un sāku ilgoties pēc iespējas ar šo klusumu dalīties. Es sāku pēc pasaules ilgoties. Pa mazam, mazam solītim es gāju, sākumā līdz veikalam, tad līdz darbam, meiteņu aplim, autobusam un arvien vairāk mierā, priekā un harmonijā pavadītām dienām. Līdz es saņēmu drosmi uzsākt savu ceļu no IZDZĪVOŠANAS uz DZĪVOŠANU!

Teiksi: kas tur tāds – nopirkt reklāmu grāmatnīcas skatlogā?

Bet man, un iespējams ne man vienai, tas ir patiess prieks un pierādījums, ka NO DZIĻAS, DZIĻAS BEDRES IR IESPĒJAMS ATSPERTIES UN NE TIKAI SASNIEGT BEDRES MALU, BET TURPINĀT SAVU CEĻU UZ AUGŠUP PRETĪ VĒL GAIŠĀK, PRIECĪGĀK, TĪRĀK UN MĪLOŠĀK!

Tāpēc pati sev, un arī Tev, mīļi uzsmaidu un saku: tik skaisti ir šo dzīvi dzīvot! 💛💛💛

Mīlestībā,

Signe 💛

P.s. Ja jūties apjucis vai apmaldījies, pamēģini noticēt, ka izeja IR un kas zin? Varbūt arī Tu nonāksi pie sajūtas, ka BEZIZEJAS NAV!!!

Publicēts
Kategorizēts kā Dzīve

Autors: Signe

Kas esmu? Vēl nezinu, vēl meklēju. Domās - maziņa, kodoliņš saka, ka liela. Kam noticu, tā arī esmu. Tāpēc arī šis projektiņš, lai saprastu, kam ticēt.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *