Atlaid vainas sajūtu!

Atlaid vainas sajūtu!

Kad es savienojos ar mīlestību sevī. Kad es savienojos ar Dievu sevī, es neredzu drūmu vīriņu, kurš krata ar pirkstu par katru manu kļūdu. Es redzu mīlošu smaidu un iedrošinājumu iet. Iet tālāk. Piedot sev, piedot otram un turpināt mīlēt. Turpināt dzīvot.

Atlaid kaunu!

Kad es savienojos ar mīlestību sevī. Kad es savienojos ar Dievu sevī, es neredzu drūmu vīriņu, kurš sarkst un kaunina mani par manām izvēlēm. Es redzu mīlošu smaidu, mīļu glāstu. Pamudinājumu neslēpties, nenosodīt. Pamudinājumu iznākt no ēnas un pieņemt sevi savās sajūtās un izpausmēs.

Atlaid bailes!

Kad es savienojos ar mīlestību sevī. Kad es savienojos ar Dievu sevī, es neredzu kādu satrauktu vīriņu, kurš nepārtraukti norāda uz briesmām, no kurām man jāizvairās. Es jūtu mīlošu gaismu. Es jūtu atbalstu pieredzēt katru šo notikumu manā dzīvē. Jūtu, kā drosmīga mīlestības roka mīļi noglāsta bailes.

Atlaid nogurumu un bezspēcību.

Kad es savienojos ar mīlestību. Kad es savienojos ar Dievu sevī, es neredzu vīriņu ar pātagu rokās, kurš nepārtraukti dzen un dzen uz priekšu. Tas nav vīriņš, kuram vienmēr vajag labāk un vairāk. Nē. Es jūtu atļauju piedzīvot dzīvi tieši tādā ritmā, kādā man tas ir harmoniski.

Samīļo prātu!

Kad es savienojos ar mīlestību. Kad es savienojos ar Dievu sevī, es uzdodu jautājumu: kāpēc prāts mani biedē, kaunina, vaino un dzen? Saņemu mīļu smaidu un atbildi: samīļo prātu un ļauj savai sirds gaismai vadīt prātu. Samīļo un pasakies par to lielo darbu, ko Tavs prāts ir uzņēmies darīt.

Ļauj visam būt. Mācies ļaut visam būt caur savu sirds siltumu un spēku.

Mīlestībā,
Signe

Publicēts
Kategorizēts kā Dzīve

Autors: Signe

Kas esmu? Vēl nezinu, vēl meklēju. Domās - maziņa, kodoliņš saka, ka liela. Kam noticu, tā arī esmu. Tāpēc arī šis projektiņš, lai saprastu, kam ticēt.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *