Skaists diploms

Universitātē pavadīt sešus gadus, lai iegūtu veterinārārsta sertifikātu. Pēc 5 gadiem izmācīties par suņu frizieri. Lai pēc nākošiem pieciem gadiem iegūtu šo diplomu. Varbūt nedaudz īpatnēja virzība, taču man tā ir virzība tuvāk sev pašai. Man tas ir ceļš uz augšu, uz priekšu. Man tas nozīmē pārbaudīt dažādus ceļus un īstenot dažādus sapņus. Turpināt savu attīstību dažādībā.

Šodien FB lentē ne vienīgais šāds diploms. Martā, kad tikāmies ar brīnišķīgo grupu, baudīju katra klātesošā spēku, zināšanas, prasmes un briedumu. Neviens tur nebija nejauši. Katrs šo metodi pielietos caur savu vērtību, spēju un unikalitātes prizmu, tāpēc, lai gan diploms mums visiem viens, sniedzam atbalstu mēs atšķirīgi. Tāpēc neizjūtu konkurenci vai sacensību garu, tikai atbalstu un mīlestību. Gana bieži sevi apšaubīju – kā gan es tur nonācu? Taču šis patiesi ir viens no maniem sapņiem kopš bērnības. Varbūt arī es tur nebiju nejauši? Varbūt arī es tik tālu biju izaugusi?

Mīļš paldies brīnišķīgam grupas laukam. Mīļš paldies Sal Rachele Latvia komandai. Šīs tehnikas ieviesējs un skolotājs Sal Rachele aiz teorijām un praksēm ar savu klātbūtni rāda piemēru kā saglabāt vienkāršību, pieņemšanu un mīlestību katrā situācijā. Tā nudien ir liela meistarība būt tik lielam meistaram, bet tajā pašā laikā tik viegli komunicējamam.

Mīļu pateicību sūtu katram, kurš nāca un nāks pie manis. Tieši caur jums arvien vairāk spēju atklāt un attīstīt savu mīlestības plūsmu. Katra tikšanās reize ir ar savu krāsu, jaudu un sajūtu. Katra dziedināšanas diena ir mana prieka diena, kā skaistas sniegpārslas pieskāriens.

Pateicībā un mīlestībā,

Signe

Publicēts
Kategorizēts kā Dzīve

Autors: Signe

Kas esmu? Vēl nezinu, vēl meklēju. Domās - maziņa, kodoliņš saka, ka liela. Kam noticu, tā arī esmu. Tāpēc arī šis projektiņš, lai saprastu, kam ticēt.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *