Elpo!

Šobrīd katra mūsu ego balstiņa lūdzas tikt sadzirdēta. Katrs iet savu ierasto ceļu, kā lūgt pēc atbalsta un spēka. Cits lūdz caur bailēm un satraukumu, cits caur dusmām un aizkaitinājumu. Daudzi no mums ir apmulsuši šai laikā, jo ir tik maz tādu, kas zinātu (vai tādi vispār ir?), kā patiesi pareizāk šo laiku pārdzīvot. Nav viena ceļa kā šo labirintu veikt. Nav viena pareizā veida kā savu dzīvi nodzīvot. Katram tas ir savs. Arī Tev un man. Ir daudzi, kas jūt vēlmi padalīties ar savu veidu kā tikt tālāk. Svarīgākais šajā viedokļu gūzmā, nepazaudēt saikni ar savējo. Nepieslienies nevienam un nevienai. Ir pilnīgi vienalga vai ej pret vairākuma idejām vai mazākuma idejām. Tikai neej pret savām! Visvieglāk uzņemties atbildību ir par savām izvēlēm, ne citu. Tad izpaliek vientulība, aizvainojumi, pamestības, atstumtības un baiļu ēnas. Ja jūti, ka Tevī šīs sajūtas rodas, tad meklē tām cēloni, nevis apmierini to prasības.

Ja ej pēc savas sirds balss, tad vienmēr zināsi, ka spēks un atbalsts šajā plūsmā ir nebeidzams. Ja ej pēc savas sirdssajūtas, tad zini, ka nebūs jābaidās, ka kāds nepateiks priekšā nākošo soli. Tu zini.. Tu zini, ka zināsi, tāpat kā zini šodien..

Sāc ar elpu! Elpo un ļauj visam nemieram atkāpties. Elpo un ļauj savam mieram Tevi atrast!

Tu esi pasargāts!

Tu esi mīlēts!

Ar saulīti sirdī,

Signe ❤️

foto: Anton Maksimov

Publicēts
Kategorizēts kā Dzīve

Autors: Signe

Kas esmu? Vēl nezinu, vēl meklēju. Domās - maziņa, kodoliņš saka, ka liela. Kam noticu, tā arī esmu. Tāpēc arī šis projektiņš, lai saprastu, kam ticēt.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *