Nāc ārā!

Nāc ārā no sava prāta radītiem ierobežojumiem. Nāc ārā no apkārtējo radītajām baiļu sienām. Sajūti, ka šīs baiļu ķēdes sasējušas Tavus locekļus un spēku! Nāc ārā gaismā! Tur Tevi jau gaida pārējie drosmīgie gaismas vēstneši. Tur Tevi jau gaida Tevis paša gaisma, kas tik ilgi pēc Tevis ir ilgojusies.

Nāc ārā no rudens skumjām, atlaižu piedāvājumiem un kaimiņtantes aizspriedumiem! Tu jau tik sen tam esi gatavojies, ka nav īstāka brīža kā TAGAD!

Ļauj saules stariem, ļauj gaismas stariem Tevi aizskart un sajūti, kā gaisma Tevī tam atsaucas.

Tu nekad neesi bijis viens. Tu nekad neesi bijis pamests vai atstumts. Tu vienmēr esi bijis mīlēts, godāts un drošībā. Notici tam arī šodien un nāc ārā! Gaisma Tevi sagaidīs! Mīlestība Tevi sagaidīs. Apskaus ar savām mīļi siltajām rokām un nekad, nekad vairs nelaidīs vaļā, ja vien pats tai muguru nepagriezīsi!

Nāc! Nāc ārā! Nāc gaismā un ļauj savai sirds gaismai starot! Jau šeit un tagad tam ir vieta! Jau šeit un tagad tam ir telpa! Jau šeit un tagad ir īstais laiks! Tu esi tik ļoti gaidīts! Tu esi tik ļoti vajadzīgs!

Tu jau esi varena gaismas būtne un atceries, ka neviens cits par Tevi nav varenāks! Ļauj citiem būt, necīnies. Tikai atplauksti pats, mans mīļais, dārgais, cilvēk!

Ar saulīti sirdī,

Signe❤

Publicēts
Kategorizēts kā Dzīve

Autors: Signe

Kas esmu? Vēl nezinu, vēl meklēju. Domās - maziņa, kodoliņš saka, ka liela. Kam noticu, tā arī esmu. Tāpēc arī šis projektiņš, lai saprastu, kam ticēt.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *