Ceļš uz tīrāku un patiesāku komunikāciju

Es ticu, ka mēs tuvojamies tam brīdim, kad sazināsimies savā starpā ar telepātijas palīdzību. Es ticu, ka mēs tuvojamies tam brīdim, kad mēs sazināsimies savā starpā ar sajūtu palīdzību. Taču, lai tā notiktu, ir jākļūst diezgan (vai pavisam) kristāltīriem.

Pagaidām mēs viens otru spējam sajust un nolasīt tikai caur savu pieredžu (bieži vien ne to pozitīvāko) prizmu. Bieži vien mēs jau “it kā zinam”, ko otrs cilvēks mums grib teikt. Tāpēc izdaram secinājumus jau laicīgi, pat ja otrs tā arī neko nepasaka. Paspējam sapūsties, apvainoties un pārprast.

Kamēr vēl ar dažādu metožu palīdzību attīram savus energolaukus, tikmēr mums tomēr vēl jāpielieto sarunāšanās metode. Metode, kur mēs vēršamies viens pie otra ar savām patiesajām vajadzībām un vēlmēm, negaidot, kad “tas otrs” tās uzminēs. Negaidot, ka “tam otram” jau sen bija jāsaprot. Vai nesākot meklēt internetā, kāpēc “tas otrs” man tā pateica. Tas ir svarīgi jebkurās attiecībās, protams, arī partnerattiecībās. Pavērojiet paši savās dzīvēs, cik bieži rodas pārpratumi, tikai tāpēc, ka nodomājām, ka “tas otrs” ne tā paskatījās/pateica/rīkojās?

Es savā dzīvē mācos atklātību. Arvien tīrāku komunikāciju. Jebkurās attiecībās. Ieraugot, ka savu enerģiju var ieguldīt tik daudz radošākās un priekpilnākās aktivitātēs, vairs negribas spēlēt “uzmini, kā es jūtos/ko es gribu” spēli.

Jā, tas nav vienkārši, prasa drosmi un ir jāparokas arī pagātnes atvilknītēs un jāpadziedina pagātnes traumas, bet ceļš, uz arvien tīrāku un patiesāku dzīvošanu, ir ļoti skaists!

Ja arī Tu vēlies kopīgi meklēt cēloņus komunikācijas problēmām un tuvoties tīrākai saskarsmei ar saviem mīļajiem, raksti tepat: sociālos tīklos, uz epastu: [email protected] vai sazinies ar mani pa telefonu nr. 29391156.

Draudzīgu un mīlestības piepildītu nedēļu vēlot,

Signe 💛

Publicēts
Kategorizēts kā Dzīve

Autors: Signe

Kas esmu? Vēl nezinu, vēl meklēju. Domās - maziņa, kodoliņš saka, ka liela. Kam noticu, tā arī esmu. Tāpēc arī šis projektiņš, lai saprastu, kam ticēt.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *