Kauns

Man gribētos vienmēr radīt iedvesmu un nākt tikai ar kādiem siltiem un tīriem vēstījumiem, lai tikai cilvēki nesāk apšaubīt manu spēju kādam palīdzēt. Bet svarīgāk par visu man ir palikt man pašai un ļaut sev nebūt ideālai..

Visvairāk mani dzīvē ir biedējis nonākt apkaunojošā situācijā. Vienmēr visādi aizbildinājos, lai nelietotu alkoholu vai citas apreibinošas vielas, līdz veselības dēļ to vairs nevarēju darīt oficiāli. Tās ir gan bailes atlaist kontroli, kā arī bailes parādīt sevi patieso. Lielākoties tā sanāk kā kombinācija – bailes atlaist kontroli, jo tāda kāda es esmu varu nebūt patiesi pievilcīga vai tāda kādu no manis sagaida.

Lai gan atvērtību un patiesības ceļu pie sevis eju jau daudzus gadus. Vēl arvien ir notikumi, cilvēki un situācijas, kurās labāk paklusēju.. Ziņas, kuras neaizsūtu. Ziņas, kuras aizsūtu un pēc tam sakaunējusies baidos no atbildes. Ziņas, kuras izdzēšu uzreiz pēc aizsūtīšanas.

Man patiesi reti ir bijušas reizes, kur es varu būt tieši tāda kāda esmu, bez filtra. Lai gan jau sen sapratu, ka tieši filtru likšana un sevis paslēpšana ir daudzu manu problēmu cēlonis, vēl arvien es mēdzu šad tad sevi pārliecināt par labu tiem.
Šajā pasaulē ir tik daudz noteikumu un prasību kā mums katram būtu jāizskatās, kādam jābūt un cik daudz mēs drīkstam atšķirties no kopējā viedokļa. Bieži vien pat viena darbība vai bezdarbība tiek parādīta kā mūsu pamatbūtība, lai gan katram šī izvēle mēdz būt sava.

Vai vispār ir kāds, kurš ir pilnībā tāds kāds viņš ir? Vai ir kāds, kurš patiesi spēj parādīt visas savas esības daļas, nebaidoties, ka izsmies, atstums vai pametīs?

Arī šodien blenzu ekrānā un domāju, ko tieši ar šo, manis ierunāto ziņu, darīt, vai tas ir ego kliedziens, kurš otram nav jādzird vai tā ir gana laba ziņa, ar kuru dalīties?

Vai es tam otram būšu apgrūtinājums vai iedvesma? Jo es sev atļauju būt tikai tam vienam… Patiesi gribas otram tikai dot, starot un iedvesmot, bet savas ēniņas risināt vienatnē, jo negāciju šajā pasaulē ir gana. Taču tikpat svarīgi man ir noliekt galvu pazemībā un parādīt, ka esmu šajā pasaulē tikai cilvēks, pat, ja tāpat kā Tu, īstenībā esmu Varena Radoša Starojoša Gaismas Būtne.

Ar saulīti sirdī,

Signe ❤

Publicēts
Kategorizēts kā Dzīve

Autors: Signe

Kas esmu? Vēl nezinu, vēl meklēju. Domās - maziņa, kodoliņš saka, ka liela. Kam noticu, tā arī esmu. Tāpēc arī šis projektiņš, lai saprastu, kam ticēt.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *