“Mastermind” dziedināšana jeb kā divi terapeiti dziedina vienu klientu vienlaicīgi

Laika līniju dziedināšanas apmācībās pēdējais jeb “master” līmenis ir par to kā savienoties ar otru terapeitu un kopā doties viena klienta, notikuma vai traumas dziedināšanā. Katru mēnesi metodes autors ved mūs kopmeditācijā, kur terapeiti no visas pasaules savienojas vienā enerģētiskā laukā, lai atbalstītu un dziedinātu globālas traumas un problēmas.

Gada garumā arī mēs ar Andru esam savas spējas un talantus spodrinājušas un turpinam to darīt. Lai gan sākām kā ierasts, kur katru reizi viens ir terapeits un otrs klients, ar laiku pieradām savienoties un pie radušās problēmas sākām doties kopā un kopā to dziedinājām. Tādējādi saradot daudz spēcīgāku enerģētisko lauku, katra nolasot ar vien plašāku informāciju.

Pēc katras šādas tikšanās ir lidojuma sajūta, jo esam atkal enerģijās izdejojušās. Šī gada laikā esam ne tikai divatā izdejojušās, bet izbaudījušas to jaudu, ko varam sniegt klientam divatā. Es tik ļoti baudu šo radīšanas procesu, kur katrs turpmākais solis ir sajusts, kur katra ir sajutusi, kurai šai mirklī ir jāsaka, jādalās vai jāpārņem vadība. Kurā mirklī vienai jāuztur saruna, tikmēr otrai jāstrādā aizkadrā.

Tāpat kā individuālas sesijas, arī mastermaind sesijas ir unikālas, tās nekad nebūs nopulētas un līdz sīkumam izstrādātas. Tās ir dzīvas un pats dziedināšanas process ir radošuma izpausme.

Taču tā vēl arvien nav dziedināšana no ārpuses. Tā vēl arvien ir ļaušana klientam pašam sastapt savas atmiņas, pieredzes, notikumus. Mēs varam piedāvāt savu redzējumu un sajūtas, bet, ja klients tās nesajūt kā savas, tad šī paliks tikai kā informācija klientam. Mūsu uzdevums ir pavadīt un atbalstīt. Parādīt, kur doties, kā doties, kā risināt. Tikai tad, kad klients pats būs saticis savus pagātnes notikumus ar kādu no maņām – iekšējo redzi, dzirdi, sajūtu vai zināšanu, tikai tad klients pa īstam būs gatavs šo pieredzi atlaist.

Ja pirmo reizi dzirdi par dziedināšanu un meditāciju, tad gan labāk ieteiksim vērsties pie kādas no mums individuāli, bet, ja esi jau nedaudz ar rūdījumu, tad dod ziņu! Ar prieku dosimies pagātnes vai nākotnes ainās trijatā!

Ja sajuti vēlmi doties šajā ceļojumā kopā ar mums raksti: Signei (Projekts dzīve Telegram, Instagram @signemunkevica) vai Andrai (Mirdzēt Telegram, Instagram @_mirdzet).

Publicēts
Kategorizēts kā Dzīve

Autors: Signe

Kas esmu? Vēl nezinu, vēl meklēju. Domās - maziņa, kodoliņš saka, ka liela. Kam noticu, tā arī esmu. Tāpēc arī šis projektiņš, lai saprastu, kam ticēt.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *