Sākas drukāšanas darbi

Vakar tipogrāfijā saskaņoju vāka krāsas. Sākas drukāšanas darbi. Aizkustinājums. Satraukums. Paļaušanās. Prieks.

Vakar visas dienas garumā jutu tik daudz mīlestības un atbalsta kā apstiprinājumu: viss notiek pareizi! Vienlīdz spēcīgas gan sievišķās, gan vīrišķās enerģijas apskauta, stiprinot manas pašas iekšējās vīrišķās un sievišķās enerģijas.

Viss šis grāmatas tapšanas laiks ir pagājis lielos iekšējos satricinājumos. Transformācijās. Kas ir transformācijas? Tad, kad viss ir slikti (bailes, šaubas, sevis un pasaules nepieņemšana, dusmas, vainas sajūta, kauns, pazemojums, dziļas skumjas, vientulība) sajūtas tiek izraudātas, atlaistas un pārvērstas mīlestībā.

Rakstot pirmās grāmatas lapas, pār maniem vaigiem ritēja lielas, karstas asaras, jo stāsts bija jāizstāsta tieši tik godīgi, cik to jutu. Turpinot rakstīt, cerēju, ka tas būs tikai pierakstīts pieredzes stāsts. Es mainījos. Mainījos ar katru vārdu, teikumu un lapu. Es mainījos ar katru pārlasītu grāmatas lapu. Es pārdzīvoju šo stāstu līdz pat dziļākajām sāpēm un izmisumam. Es piedzīvoju šo stāstu caur dziļāko pateicību, pieņemšanu un mīlestību. Tikmēr savā dzīvē es satiku cilvēkus, kuru sirdstīrība mani žilbināja un dziedināja vienlaicīgi. Es uzņemos atbildību par katru vārdu, kas šai grāmatā ir nodrukāts. Vienlaicīgi es jūtu, cik daudzi mēs šo grāmatu kopradījām. Caur noglāstītu un nenoglāstītu vaigu. Caur atbalstītu un neatbalstītu šī stāta tapšanu.

Es atlaižu uztraukumu, vai mani pieņems. Es atlaižu satraukumu, vai mani sapratīs. Es atlaižu satraukumu un šaubas par šīs grāmatas vajadzību. Es ieelpoju un ļaujos. Ļaujos šim piedzīvojumam, kuru mana dvēsele ir iecerējusi, cilvēcīgi cerot, ka vēl vismaz vienam cilvēkam šī grāmata būs noderīga. Es ticu, ka Dieva mīlošās rokas mani noķers, lai kādas pieredzes manā dzīvē nāktu. Es ticu, ka mana dvēsele ir gana vieda, lai uzņemtos tieši tik daudz, cik pati spēj panest.

Mīlestībā un bezgalīgā pateicībā manai ģimenei un visām gaišajām dvēselītēm, kas bija un ir klātesošas šī stāsta tapšanā! Patiesā pateicībā TEV! Tu esi daļa no radīšanas procesa!

Mieriņā un pateicībā,

Signe 💜

Publicēts
Kategorizēts kā Dzīve

Autors: Signe

Kas esmu? Vēl nezinu, vēl meklēju. Domās - maziņa, kodoliņš saka, ka liela. Kam noticu, tā arī esmu. Tāpēc arī šis projektiņš, lai saprastu, kam ticēt.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *