Tavs ikdienas solis — Tava dāvana

Manā dzīvē ir 4 veidu rīti: skaistie, parastie, grūtie un ļoti sliktie. Šorīt bija un vēl arvien nedaudz atskan “grūtais rīts”. Tādi rīti paceļ emociju, pat vairākas. Blakus emocijām, rodas vēlme padalīties.

Neprasu padomus (tie ir bijuši tik daudz, ka varētu izdot sējumos), neprasu atbalstu vai pieskārienu.
Lūdzu tikai, lai vari Sevi ieraudzīt. Ieraudzīt, kad ir viegli. Pamanīt un pateikties rītam, kurš atnācis viegli. Kad ir viegli atvērt acis un doties dienā. Ne katram tas nāk tik viegli. Gribu lūgt Tev tikai vienu: pamani savu laimi ikdienas sīkumos. Pamani tos mirkļus, kad Tavi ķermeņi ar Tevi sadarbojas! Pateicies un novērtē! Palutini un apzinies, ka tā ir DĀVANA!

Paldies, ja silti par mani padomāji. Bet vairāk Tu man palīdzēsi, ja pamanīsi sevi. Pamanīsi, ka pašsaprotamais ir godājams. Ka atvērt acis un savienoties ar dienu, ir dāvana. Ka iziet no mājas un iekāpt jebkāda veida transportā, ir dāvana. Ka aiziet uz darbu un katru dienu to darīt, cik labi vien vari, ir dāvana. Ka iegriezties veikalā pēc produktiem, ir dāvana. Katrs Tavs ikdienas solis – tā ir Dieva dāvana.

Pamani un pasmaidi, cik Tu esi lutināts, ja ikdienas solis ir viegls! Tas ne visiem tā ir garantēts…

Mīļumā,
Signe

foto autore: Irina Iriser

Publicēts
Kategorizēts kā Dzīve

Autors: Signe

Kas esmu? Vēl nezinu, vēl meklēju. Domās - maziņa, kodoliņš saka, ka liela. Kam noticu, tā arī esmu. Tāpēc arī šis projektiņš, lai saprastu, kam ticēt.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *