Dievišķais sevī

Kad esi ieraudzījis dievišķumu sevī, sāc to pamanīt arī apkārtējos.

Ikdienā strādājot ar laika līniju dziedināšanu, arvien vairāk mani iepriecina iespēja ieraudzīt skaistos dvēseļu plānus katrai dzīvei. Man ļoti patīk dziedināšanas process un brīdis, kad ejam cauri pagātnes notikumam un ienesam tumsiņā/skumjiņā gaismu. Taču visvairāk mani iepriecina tas, kā mēs ieraugam viens otru.

Pagājušā nedēļā bija brīnišķīgs darbs, kad meklējām, kāpēc kādās attiecībās ir spriedze. Aizgājām pagātnē, kur notikusi pirmā karmiskā tikšanās. Man palika interesanti. Man palika interesanti ieraudzīt, kāpēc tas konkrētais cilvēks ne tikai šajā, bet arī iepriekšējās dzīvēs ir uzvedies naidīgi pret manu klienti. Protams pa vidu bija arī dzīves, kur notikumi risinājās apgrieztās lomās. Bet šajā konkrētajā situācijā, mēs pajutām, kas bija noticis ar to vīrieti, kāpēc viņš jau precēts būdams, bija naidīgi noskaņots pret savu sievu. Šī vīrieša sirsniņā sēdēja sarāvies puisītis. Tumsā, noraudājies. Bez mīlestības un siltuma audzis. Mēs samīļojām šo puisīti kā vien spējām. Un dusmas uz šodienas situāciju kļūst blāvākas.. Caur apzināšanos, kā katrs mēs ejam savus dvēseles ceļus.

Es nedomāju, ka mums ir jāmetas citi dziedināt, lai pašiem vieglāk būtu. Es nedomāju arī to, ka mums jāuzturas nemīlamās attiecībās. Taču tas brīnišķīgi parādīja, cik ļoti mēs visi esam saistīti. Kā katrs sakreņķējies bērniņš palaiž savu kreņķīti tālāk. Kā tas turpinās no dzīves dzīvē, līdz mēs šo skumju iemainām pret prieku.

Nē, es absolūti nemaz nedomāju, ka ir tikai viena metode kā sevi dziedināt. Brīnumtabletīšu vēl arvien nav. Lai gan… apziņas paplašināšana, pieņemšana, piedošana un sirdssiltums… To gan varētu savā ziņā saukt par brīnumtableti.

Lai sirdssilta diena!

Signe

Publicēts
Kategorizēts kā Dzīve

Autors: Signe

Kas esmu? Vēl nezinu, vēl meklēju. Domās - maziņa, kodoliņš saka, ka liela. Kam noticu, tā arī esmu. Tāpēc arī šis projektiņš, lai saprastu, kam ticēt.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *